WK Bestuursjaar 2017-2018

Bestuuursfunctie Naam Studierichting en specialisatie
Voorzitter Kasper Brems European Master of Science in Photonics
Vice-Voorzitter Anke Deconinck Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Doopmeester Héloïse Hugé Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Penningmeester Joyce Blanckaert Bachelor of Science in de Biologie
Vice-Penningmeester Nicolas Beernaert Bachelor of Science in de Toegepaste Economische Wetenschappen
Secretaris Anke Wijgaerts Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Schachtentemmer Arne Vanheers Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Schachtentemmer Pauline Martens Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
Schachtentemmer Jarne De Koster Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Cantor Ward Muylaert Doctoraat in de Computerwetenschappen
CdS-verantwoordelijke Arnaud Botquin Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Chemie en Bioprocestechnologie
Communicatieverantwoordelijke Benoît Dossoine Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
Cultuur Coby Poelmans Bachelor of Science in de Biologie
Cultuur Alek Bauweraerts Bachelor of Science in de Geografie
Cursusdienst Nicolas Dubois Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Chemie en Bioprocestechnologie
Doopjury Jeremy De Plecker Master of Science in de Chemie
Facultair Convent Jeremy De Plecker Master of Science in de Chemie
Feestleider Arthur Chomé Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Feestleider Julie Truyens Bachelor of Science in de Chemie
Feestleider Emiel Van Vooren Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Feestpraeses Morgane Sauwens Bachelor of Science in Toegepaste Economische Wetenschappen: Handelsingenieur
IT Infrastructuur Thibault Hendrieckx Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Job day Quentin De Clerck Doctoraatstudent in Toegepaste Economische Wetenschappen: Handelsingenieur
Job day Alexandre Chovau Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Job day Carole Keirouz Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Job day Arnaud Botquin Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Chemie en Bioprocestechnologie
Lokaalverantwoordelijke Jean-Christophe Hondo Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Lokaalverantwoordelijke Nicolas Beernaert Bachelor of Science in de Toegepaste Economische Wetenschappen
Lokaalverantwoordelijke Nene Bernaerts Bachelor of Science in de Biologie
Media Ewout Claeys Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Nacht van de Wetenschappen Louise Vaes Bachelor of Science in de Wiskunde
OSD-medewerker Tori Floriano Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
OSD-medewerker Alek Bauweraerts Bachelor of Science in de Geografie
Sponsorcomité Thibault Hendrieckx Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Sponsorcomité Arnaud Botquin Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Chemie en Bioprocestechnologie
Sponsorcomité Jarne De Koster Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Sport Younis Nessira Bachelor in Social Sciences
Sport Bert Van Mieghem Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
TD-leider Gregory Eliaerts Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
TD-leider Logan Vanhoutte Bachelor of Science in de Biologie
TD-leider Yarno Merckx Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
Wetenschapsquiz Nathlalie Blotwijk Master of Science in de Chemie
WK Barbecue Kasper Brems European Master of Science in Photonics
WK Skireis Arsham Makaryan Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
WK Skireis Anaïs Van Malderen Bachelor of Science in de Biologie
WK Weekend Benoît Dossoine Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
WK Weekend Nele Baekeland Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
WK Weekend Veerke De Kock Bachelor of Science in de Biologie