WK Bestuursjaar 2018-2019

Bestuuursfunctie Naam Studierichting en specialisatie
Voorzitter Anke Deconinck Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Vice-Voorzitter Alexandre Chovau Bachelor of Science in de Farmaceutische Wetenschappen
Doopmeester Benoît Dossoine Master of Science in de Ingenieurswetenschappen: Fotonica
Vice-Doopmeester Nene Bernaerts Bachelor of Science in de Geografie
Penningmeester Joyce Blanckaert Bachelor of Science in de Biologie
Vice-Penningmeester Dries Van de Steen Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Secretaris Max Van der Stricht Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Schachtentemmer Younis Nessira Bachelor in Social Sciences
Schachtentemmer Alek Bauweraerts Bachelor of Science in de Geografie
Schachtentemmer Anke Wijgaerts Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Cantor Gregory Eliaerts Bachelor in de Rechten
CERN reis Tanguy Aerts Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
Cultuur Liesl Van Gool Bachelor of Science in de Geografie
Cursusdienst Tori Floriano Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
Doopjury Kasper Brems European Master of Science in Photonics
Feestleider Michiel Sanders Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Feestpraeses Morgane Sauwers Bachelor of Science in Toegepaste Economische Wetenschappen: Handelsingenieur
Job day Nicolas Dubois Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Chemie en Bioprocestechnologie
Job day Arnaud Botquin Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Chemie en Bioprocestechnologie
Lokaalverantwoordelijke Kiano Gorissen Bachelor of Science in de Chemie
Lokaalverantwoordelijke Jean-Christophe Hondo Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Lokaalverantwoordelijke Jonas Malfait Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Media Ilya Pijpen Bachelor of Science in de Biologie
Nacht van de Wetenschappen Carole Keirouz Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Sport Jochen Vlaeminck Bachelor of Science in de Geografie
Sport Ward Muylaert Doctoraat in de Computerwetenschappen
TD-leider Arthur Chomé Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
TD-leider Nicolas Beernaert Bachelor of Science in de Toegepaste Economische Wetenschappen
WK Skireis Emiel Van Vooren Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
WK Skireis Arsham Makaryan Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
WK Weekend Steffi Molkens Master in de Criminologische Wetenschappen