WK Bestuursjaar 2021-2022

Bestuuursfunctie Naam Studierichting en specialisatie
Voorzitter Willem Schoysman Master of Science in de Wiskunde: Fundamentele Wiskunde
Ondervoorzitter Liesbeth Detremmerie Bachelor of Science in de Chemie
Doopmeester Manon Sauwens Master in de Criminologische Wetenschappen
Vice-Doopmeester Parel Springael Master of Science in Physics and Astronomy
Penningmeester Marthe Ballon Bachelor of Science in de Wiskunde en Data Science
Vice-Penningmeester Charlotte Roelants Bachelor of Science in de Wiskunde en Data Science
Secretaris Anna Dheedene Bachelor in de Toegepaste Taalkunde
Schachtentemmer Jorg De Koster Bachelor in de Toegepaste Economische Wetenschappen
Schachtentemmer Pieter Thomassen Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Cel- en Genbiotechnologie
Schachtentemmer Julia Van de Merckt Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Feestpraeses Jochen Vlaeminck Master of Science in de Geografie: GIS
TD-leider Marijke Van Cappellen Bachelor of Science in de Geografie
TD-leider Leon Bauweraerts Bachelor of Science in de Wiskunde en Data Science
TD-leider Yorick Steenhoudt Bachelor of Science in de Geografie
Cantor Daniel Hiel Master of Science in Physics and Astronomy
Cultuur Ruben Camphyn Master of Science in Physics and Astronomy
Cultuur Alexandre Chovau Master in de Geneesmiddelenontwikkeling
Doopjury Nene Bernaerts Master of Science in de Geografie
Facultair Convent Nene Bernaerts Master of Science in de Geografie
Feestleider Dries Van de Steen Master of Science in Computer Science
Feestleider Hendrik Temmerman Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Galabal Alek Bauweraerts Master of Science in de Geografie: Stedenbouw & Ruimtelijke Planning
Galabal Anouk Cauwels Master of Science in de Geografie: Stedenbouw & Ruimtelijke Planning
IT verantwoordelijke Alexis Becquevort Bachelor in de Toegepaste Informatica
Jobdayverantwoordelijke Marthe Ballon Bachelor of Science in de Wiskunde en Data Science
Jobdayverantwoordelijke Jochen Vlaeminck Master of Science in de Geografie: GIS
Jobdayverantwoordelijke Logan Vanhoutte Master of Science in de Biologie
Lokaalverantwoordelijke Raf Vereycken Bachelor in Politieke Wetenschappen
Lokaalverantwoordelijke Louise Verstrepen Bachelor of Science in de Geografie
Lokaalverantwoordelijke Dries Van de Steen Master of Science in Computer Science
Media Ilya Pijpen Master of Science in de Biologie
OSD-medewerker Else Magnus Master of Science in Physics and Astronomy
OSD-Verantwoordelijke Liesbeth Detremmerie Bachelor of Science in de Chemie
Sponsorcomité Anke Wijgaerts Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Cel- en Genbiotechnologie
Sponsorcomité Jochen Vlaeminck Master of Science in de Geografie: GIS
Sport Raf Vereycken Bachelor in Politieke Wetenschappen
Sport Alexis Becquevort Bachelor in de Toegepaste Informatica
Wetenschapsquiz Willem Schoysman Master of Science in de Wiskunde: Fundamentele Wiskunde
WK Skireis Anke Wijgaerts Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Cel- en Genbiotechnologie
WK Weekend Bo Van Eynde Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
WK Weekend Ruben Doucet Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen