WK Bestuursjaar 2022-2023

Bestuuursfunctie Naam Studierichting en specialisatie
Voorzitter Liesbeth Detremmerie Bachelor of Science in de Chemie
Vice-Voorzitter Marthe Ballon Master of Science in de Wiskunde: Profiel Financiële en Toegepaste Wiskunde
Doopmeester Pieter Thomassen Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Cel en gentechnologie: medische biotechnologie
Vice-Doopmeester Louise Verstrepen Master of Science in de Geografie
Penningmeester Charlotte Roelants Master of Science in de Wiskunde: Fundamentele Wiskunde
Vice-Penningmeester Dylan D’Helft Bachelor of Science in de Biologie
Secretaris Margot Geerinckx Huyghe Bachelor of Science in de Chemie
Schachtentemmer Paulien Vander Elst Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Cel- en Genbiotechnologie
Schachtentemmer Mieko Wijsmans Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Schachtentemmer Bo Van Eynde Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen: Cel- en Genbiotechnologie
Feestpraeses Daniel Hiel Master of Science in Physics and Astronomy
TD-leider Julia Van de Merckt Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
TD-leider Kasper Sleypen Bachelor of Science in de Chemie
TD-leider Brent Cornet Bachelor in de artificiële intelligentie
Cantor Gregory Eliaerts Master of Law in de rechten: strafrecht
Cultuur Lena Ceuppens Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Cultuur Ilya Pijpen Master in Biology: ecology and biodiversity
Doopjury Willem Schoysman Master of Science in de Wiskunde: Fundamentele Wiskunde
Facultair Convent Willem Schoysman Master of Science in de Wiskunde: Fundamentele Wiskunde
Feestleider Clotilde Lambert Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Feestleider Armands Drava Bachelor of Science in de Geografie
Feestleider Ruben Doucet Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Feestleider Rose Leyens Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde
Galabal Jorg De Koster Bachelor in de Toegepaste Economische Wetenschappen
Galabal Anke Wijgaerts Oud Student
Hoofdverantwoordelijke Sponsoring Jorg De Koster Bachelor of Science in de Toegepaste Economische Wetenschappen
Hoofdverantwoordelijke Sponsoring Willem Schoysman Master of Science in de Wiskunde: Fundamentele Wiskunde
IT verantwoordelijke Alvaro Javier Vargas Guerrero Master of Science in Ingenieurswetenschappen: Computerwetenschappen
IT verantwoordelijke Lennert Saerens Master of Science in Ingenieurswetenschappen: Computerwetenschappen
Jobdayverantwoordelijke Théo Vandamme Bachelor of Science in de Geografie
Jobdayverantwoordelijke Marthe Ballon Master of Science in de Wiskunde: Profiel Financiële en Toegepaste Wiskunde
Job Fair Iga Abramczyk Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Job Fair Arthur Boudart Oud Student
Lokaalverantwoordelijke Kasper Sleypen Bachelor of Science in de Chemie
Lokaalverantwoordelijke Alexandre Szomonyak Master of Science in Ingenieurswetenschappen: Computerwetenschappen
Media Ima Van Craen Bachelor in de Biomedische Wetenschappen
OSD-medewerker Margot Geerinckx Huyghe Bachelor of Science in de Chemie
OSD-medewerker Emma Camphyn Bachelor of Science in de Biologie
OSD-Verantwoordelijke Julia Van de Merckt Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Sport Noor Karmaoui Bachelor of Science in de Biologie
Sport Jelle Meermans Bachelor of Science in de Computerwetenschappen
Vertrouwenspersoon Kasper Sleypen Bachelor of Science in de Chemie
Vertrouwenspersoon Lena Ceuppens Master of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
Vertrouwenspersoon Tabatha Scheirlinckx Bachelor of Science in de Biologie
WK Barbecue Liesbeth Detremmerie Bachelor of Science in de Chemie
WK Skireis Ima Van Craen Bachelor in de Biomedische Wetenschappen
WK Weekend Alicia Plas Bachelor of Science in de Chemie
WK Weekend Adelie Demarque Bachelor of Science in de Bio-Ingenieurswetenschappen
WK Weekend Basile Berten Bachelor of Science in de Fysica en Sterrenkunde